Inovace v oblasti komfortu, energetické účinnosti a bezpečnostních řešení

Společnost Belimo se sídlem ve Švýcarsku je světovým lídrem ve vývoji, výrobě a prodeji provozních zařízení pro řízení vytápění, větrání a klimatizace. Hlavní činnost společnosti tvoří čidla, regulační ventily a pohony klapek. Společnost byla založena v roce 1975, zaměstnává přibližně 1 900 lidí ve více než 80 zemích a od roku 1995 je kótována na švýcarské burze (SIX).

Důsledné zaměření na potřeby trhu a zákazníků z nás dělá partnera, který našim zákazníkům nabízí nepřekonatelnou přidanou hodnotu. Zákaznicky orientovaná metoda CESIM, kterou společnost Belimo vyvinula pro optimalizaci technologie budov pomocí senzorů, regulačních ventilů a pohonů klapek, zajišťuje, že naše výrobky mají zásadní vliv na komfort, spotřebu energie, bezpečnost, instalaci a údržbu v budovách.


Vyzkoušejte si naši technologii

Zveme naše zákazníky a partnery z celého světa do našeho zážitkového centra ve švýcarském Hinwilu. Tuto virtuální prohlídku můžete absolvovat kdykoli a kdekoli a prohlédnout si naše technologie a produktové aplikace v 360° zobrazení.  Pro zákazníky nabízíme také workshopy zaměřené na aplikace a praktická školení přímo na místě.


Usilujeme o společný úspěch

Našim zákazníkům nabízíme více hodnoty, než očekávají, a více, než mohou nabídnout ostatní. Toho můžeme dosáhnout pouze tehdy, pokud naše řešení budou i nadále stanovovat nové standardy na trhu a zůstanou o krok napřed před konkurencí. Proto podáváme špičkové výkony ve všem, co děláme, a investujeme přibližně 7 % tržeb do výzkumu a vývoje. Základem tohoto vedoucího postavení je jedinečná firemní kultura založená na důvěryhodnosti a důvěře.

 


Od založení k milníku 100 milióntého pohonu

Společnost Belimo dodává více než jen výrobky. Své zákazníky podporujeme inovativními, efektivními a energeticky optimalizovanými řešeními. Jsme blízko našim zákazníkům po celém světě, mluvíme jejich jazykem a rozumíme jim. Vše, co děláme, dává zákazníkům neustálou jistotu, že si vybrali to nejlepší. Přečtěte si více o klíčových milnících v historii naší společnosti.


Certifikát

Kvalitu výrobních zařízení společnosti Belimo po celém světě potvrzují různé certifikáty a dosažené normy. Naše firemní postupy zajišťují, že naše výrobky jsou špičkové kvality, mimořádně spolehlivé a za konkurenceschopnou cenu. Potvrzují to certifikáty udělené našim výrobním závodům po celém světě.

SQS Certificate (pdf - 725 KB)