Prohlášení společnosti Belimo k novému koronaviru

Všem našim Váženým obchodním partnerům.

Společnost BELIMO v současné době bez přerušení funguje, a vnímá bezpečnost a zdraví zaměstnanců jako svou nejvyšší prioritu. Podnikli jsme opatření, abychom zajistili bezpečné pracovní prostředí pro naše zaměstnance. V závislosti na aktuálních vládních pokynech jsme přizpůsobili naše procesy a pracovní postupy tak, aby splňovaly místní pravidla a předpisy.

V současné době, neočekáváme, že dojde k obecnému prodloužení dodacích lhůt, nebo dostupnosti produktů, vyjma možného zpoždění kvůli omezením v logistice a transportu. Existuje možnost, že některé naše operace, nebo operace našich dodavatelů, mohou být ovlivněny dalšími omezeními souvisejícími s pandemií. BELIMO, s našimi zaměstnanci, dodavateli a úřady, situaci pečlivě sleduje. Pokud to okolnosti této situace budou vyžadovat, budou opatření upravena, a bude učiněno nové sdělení.

Naší nejvyšší prioritou je ochrana zdraví našich zaměstnanců, a zároveň schopnost zajistit plnění Vašich objednávek a požadavků. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom toho dosáhli.

V případě dalších otázek se prosím obraťte na adresu info@belimo.cz .

 

Přejeme vše nejlepší pro Vás, Vaše rodiny a spolupracovníky. Věříme, že společně to zvládneme!

 

BELIMO CZ

 

Důležité!

 

BELIMO CZ zavádí opatření, které se týká všech osob, které vyzvedávají, nebo zaváží zboží.

Od 16.3.2020 musí mít každý člověk roušku, nebo respirátor, jinak nebude vpuštěn do areálu společnosti BELIMO. Veškeré vyřizování dokladů, bude probíhat mimo budovu, do kanceláří je momentálně vstup cizích osob zakázán.

Do odvolání je zrušen osobní odběr objednaného zboží. Řiďte se prosím, pokyny.

Je upravena provozní doba pobočky v Jinočanech, viz. níže. Pro Vaše obchodní, či technické dotazy, můžete i nadále využívat e-mailovou komunikaci, popř. jsou Vám k dispozici telefonní kontakty.

Po – Čt: 8.00 – 15.30 hod

Pá: 8.00 – 14.30 hod

 

Děkujeme za pochopení.

BELIMO CZ

zpět