RetroFIT+

RetroFIT+ pro zvýšení komfortu a energetické účinnosti

Skrytá příležitost: Modernizace systémů HVAC při renovaci budov


Zvolte si svůj efekt

Každá budova čelí výzvám, ať už velkým, nebo malým. Jejich efektivní řešení může vést k řadě výhod. Jednoduché úpravy mohou vytvořit působivé výsledky a s trochou dalšího úsilí můžete dosáhnout ještě více. Úprava hydraulické sítě pro vytápění a chlazení přináší značné výhody, ale není vždy nutná. My ve společnosti Belimo věříme v malé kroky vedoucí k významným přínosům - "Malá zařízení, velký dopad".

Rozumíme správnému řešení - maximalizaci úspor energie, zvýšení účinnosti systému a zvýšení úrovně komfortu. Ať už hledáte jednoduché zlepšení, významnou rekonstrukci nebo něco mezi tím, máme technologie a odborné znalosti, které vám pomohou.


6 důvodů, proč byste měli modernizovat svou budovu

Důvod 1
Úspora energie

Modernizace systémů HVAC může výrazně zvýšit energetickou účinnost, což pomáhá snížit spotřebu energie a náklady.

Důvod 2
Zlepšení komfortu

Modernizace může zlepšit kvalitu vnitřního vzduchu a tepelný komfort, čímž se vytvoří zdravější a příjemnější prostředí pro obyvatele.

Důvod 3
Zvýšení hodnoty nemovitosti

Energeticky účinné budovy jsou pro kupující a nájemce atraktivnější, což vede ke zvýšení hodnoty nemovitostí a vyšší míře obsazenosti.

Důvod 4
Šetření zdrojů

Modernizace prodlužuje životnost stávajících budov, snižuje potřebu nové výstavby a šetří přírodní zdroje.

Důvod 5
Snížení emisí

Budovy se podílejí na celosvětových emisích CO2 přibližně 40 %. Modernizace pomáhá snižovat provozní emise a přispívá tak ke snahám o zmírnění změny klimatu.

Důvod 6
Pobídky a dodržování právních předpisů

Pro projekty modernizace komerčních budov jsou k dispozici vládní pobídky, zatímco v některých regionech je dodržování energetických požadavků pro budovy povinné.


Vyhodnoťte potenciál úspory energie hydronického systému vaší budovy pomocí několika kliknutí. Stáhněte si komplexní hodnotící zprávu s podrobnými informacemi.

Ubytovací prostory budovy se mohou v průběhu času měnit. V souladu s tím je důležité, aby se novému ubytování přizpůsobilo i technické vybavení. Energeticky úsporné renovace budov lze ekonomicky realizovat úpravou stávajícího systému, výměnou zastaralých komponentů HVAC nebo doplněním nových, moderních technologických vymožeností. Pro zvýšení energetické účinnosti a minimalizaci provozních nákladů není vždy nutné obnovovat nebo vyměňovat celé systémy.

Pomocí našeho kontrolního seznamu zjistíte, zda je vaše budova v souladu s dnešními energetickými požadavky.


Odhalení energetické náročnosti v různých budovách pomocí systému RetroFIT+

Optimalizace spotřeby energie je přínosná pro všechny budovy, ale každý typ má jedinečné profily zatížení a požadavky. Přístupy šité na míru zajišťují účinnost, kvalitu vzduchu a pohodlí pro obyvatele. Systém RetroFIT+ je důležitou součástí životního cyklu každé budovy a může mít obrovský vliv na efektivitu objektu. Náš tým má desítky let zkušeností v oboru HVAC a naše produkty prokazatelně přinášejí výsledky. Pojďme prozkoumat, jak může systém RetroFIT+ revolučně změnit spotřebu energie v různých typech budov:


Aplikace Belimo RetroFIT+

Aplikace Belimo RetroFIT+ vám nabízí rychlý a snadný způsob, jak najít ideální náhradu za vaše zastaralé nebo vadné pohony, ventily a čidla od společnosti Belimo a řady dalších výrobců zařízení.

Ať už se jedná o aplikace pro větrání nebo vodu, modernizaci nebo výměnu systému - naše aplikace vás rychle dovede k ideálnímu výrobku Belimo, který nejlépe splňuje vaše požadavky a zároveň nabízí maximální kvalitu a výkon.

Aplikace RetroFIT+ usnadňuje vytváření a plánování projektů modernizace Belimo.