Školení

Připravili jsme pro vás řadu školení sortimentu a řešení, které nabízí firma Belimo.

Produktová školení jsou zaměřena jednak na projektanty MaR a realizační pracovníky, ale také pro prodejce velkoobchodu. Účastníci budou seznámeni se sortimentem firmy BELIMO a základními technickými parametry těchto výrobků s tím, že tyto poznatky budou schopni dále využít.

Školení systémové integrace a komunikačních řešení firmy Belimo je zaměřeno na projektanty, systémové integrátory a realizační firmy. Účastníci budou seznámeni s možnostmi implementace protokolu MP-Bus do nadřazených řídicích systémů v praxi a také s nabídkou řešení pro další komunikační protokoly.

Co můžete na školení očekávat:
• forma prezentace, workshopu
• doba trvání cca 5-6 hodin včetně přestávek
• v průběhu školení je zajišťěno občerstvení

Možnosti přihlášení:
Vyberte si vám vyhovující variantu a termín školení. Stačí vyplnit registrační formulář pro přihlášení, následně vám přijde potvrzovací email. Po jeho potvrzení je registrace dokončena. Tři dny před začátkem vám bude odeslán email s připomínkou začátku školení.

Školení sortimentu firmy Belimo

Produktová školení jsou zaměřena jednak na projektanty TZB, MaR a realizační pracovníky, ale také pro prodejce velkoobchodu. Účastníci budou seznámeni se sortimentem firmy BELIMO a základními technickými parametry těchto výrobků s...

Technické školení firmy Belimo

Systémová integrace a komunikační protokol MP-Bus Školení systémové integrace a komunikačních řešení firmy Belimo je zaměřeno na projektanty, systémové integrátory a realizační firmy. Účastníci budou seznámeni s možnostmi...