Do našeho obchodního týmu hledáme nového kolegu na pozici obchodního zástupce:

BELIMO CZ spol. s r. o. (www.belimo.cz)
Jinočany, Praha - Západ

Společnost Belimo je světovým lídrem ve vývoji, výrobě a prodeji provozních přístrojů pro energeticky účinné řízení vytápění, větrání a klimatizace. Těžištěm naší hlavní činnosti jsou pohony klapek, regulační ventily, čidla a měřiče. Společnost byla založena v roce 1975, zaměstnává přibližně 2 000 lidí ve více než 80 zemích.

Důsledné zaměření na potřeby trhu a zákazníků z nás činí partnera, který našim zákazníkům nabízí nepřekonatelnou přidanou hodnotu. Zákaznicky orientovaná metoda CESIM, kterou společnost Belimo vyvinula pro optimalizaci technologie budov pomocí čidel, regulačních ventilů a pohonů klapek, zajišťuje, že naše výrobky mají zásadní vliv na komfort, spotřebu energie, bezpečnost, instalaci a údržbu v budovách.

Popis pozice

Pracovní náplň:

  • Vytváření nabídek na základě poptávky zákazníků
  • Vyřizování technických dotazů a požadavků zákazníků
  • Pravidelný reporting nadřízenému obchodnímu manažerovi
  • Průběžné vzdělávání v oboru

Požadujeme:

  • Znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)
  • Technická představivost
  • Ochota pracovat samostatně, organizovat si svůj čas a pracovní úkoly, cestovat v rámci ČR
  • Vysoký stupeň komunikativních dovedností (reprezentativní vystupování, výborný mluvený i psaný projev)
  • Znalost AJ nebo NJ výhodou, ale není nezbytné (komunikace s mateřskou firmou)
  • Ochota spolupracovat v malém týmu

Nabízíme:

  • Práce na plný úvazek
  • Vhodné i pro absolventy technických oborů
  • Příležitost pracovat v perspektivním oboru
  • Práce pro nadnárodní celosvětově působící společnost Belimo
  • Komplexní a bezplatné zaškolení
  • Práce v zajetém spolupracujícím menším kolektivu
  • Další zaměstnanecké benefity

V případě, že vás nabídka práce zaujala, zašlete váš životopis na adresu info@belimo.cz.